Kontakt Kontakt
Praca zdalna Praca zdalna
Rozwiązania własne Rozwiązania
Usługi Usługi
Oprogramowanie Programy
 •  
   

  Pakiet oprogramowania biurowego

  Pakiet Microsoft Office jest najcześciej wykorzystywanym rozwiązaniem do pracy biurowej w firmach, zawiera arkusz kalkulacyjny - Microsoft Excel, program pocztowy - Microsoft Outlook, edytor tekstu - Microsoft Word, program do prezentacji - Microsoft PowerPoint, itp.

   
 •  

  Microsoft Windows

   

  Oprogramowanie systemowe

  Windows 8 rozpoczyna nową erę. Pozwala robić to, co chcesz i jak chcesz. Oferuje nowy, piękny ekran startowy z kafelkami, dostęp do tysiąca aplikacji w Sklepie Windows, oraz szybszą i dłuższą pracę na baterii. Dostępny na tabletach, komputerach i laptopach za naprawdę wyjątkową cenę.

   
 •  
   

  Oprogramowanie serwerowe

  System Windows Server® używany jest w największych centrach danych na świecie, ułatwia działalność małym firmom i przynosi korzyści organizacjom wszystkich rozmiarów. Stworzony na podstawie wielu lat doświadczeń system redefiniuje swoją kategorię, zapewniając setki nowych funkcji i udoskonaleń związanych z wirtualizacją, pracą w sieci, pamięcią masową, obsługą ze strony użytkowników, przetwarzaniem danych w chmurze, automatyzacją i innymi obszarami. Mówiąc krótko, Windows Server 2012 pomaga przekształcić działalność IT tak, by zmniejszyć koszty i zapewnić zupełnie nowy poziom wartości biznesowej.

   
 •  
   

  Systemy baz danych

  Microsoft SQL Server to kompleksowe rozwiązanie łączące funkcje serwera bazodanowego i platformy informacyjnej, oferujące kompletny zestaw technologii i narzędzi klasy korporacyjnej, które pomagają w wydobyciu największej wartości z informacji przy najniższym całkowitym koszcie eksploatacji. Ciesz się wysokim poziomem wydajności, dostępności i bezpieczeństwa; używaj bardziej produktywnych narzędzi do zarządzania i programowania; udostępniaj wnikliwe analizy za pomocą samoobsługowej inteligentnej analityki biznesowej (BI).

   
Nasi partnerzy
Strony powiązane
Słowa kluczowe