Kontakt Kontakt
Praca zdalna Praca zdalna
Rozwiązania własne Rozwiązania
Usługi Usługi
Oprogramowanie Programy

System Aura jest nowatorską platformą handlową, w całości obsługiwaną za pomocą przeglądarek internetowych. Jej głównym przeznaczeniem jest usprawnianie i wspieranie procedur standardowych dla współpracy z klientami oraz partnerami. Cechą wyróżniającą system Aura jest fakt, że korzystają z niej nie tylko Twoi pracownicy, ale również osoby zatrudnione przez firmy z Tobą współpracujące - bez względu na to, gdzie aktualnie przebywają i jakim językiem się komunikują.

Aura Business Platform skonstruowana jest modułowo, a każdy z elementów aplikacji może działać samodzielnie lub w ścisłej współpracy z innymi modułami systemu.

  • Aura B2B

    Moduł B2B pozwala na utworzenie dla klientów portalu internetowego, będącego swego rodzaju wirtualnym centrum obsługi, w którym wszyscy kontrahenci mają możliwość złożenia zamówienia lub zapytania ofertowego. Klienci uzyskają również łatwy dostęp do dokumentów handlowych i magazynowych, oraz informacji takich jak stany płatności, limitów kupieckich czy dostępność towarów. Wszystkie powyższe działania klienta mogą zostać odnotowane w systemie ERP - i nie wymaga to żmudnego przepisywania danych!

  • Aura Mobile

    Dzięki temu modułowi można uzbroić przedstawicieli handlowych w zawsze aktualne dane na temat zamówień i płatności ich klientów - i będą to dane z chwili obecnej, nie zaś ostatniego dnia czy tygodnia. Zamówienia złożone przez przedstawicieli handlowych w imieniu ich klientów, pojawią się bezpośrednio w systemie ERP!

  • Aura Shop(Sklep)

    Pozwala na utworzenie niepowtarzalnego sklepu internetowego, który będzie zsynchronizowany z systemem ERP! Informacje o produktach oraz dane takie jak ceny czy dostępność towarów będą przesyłane do sklepu (i z powrotem) w sposób automatyczny, zniknie więc obowiązek zarządzania danymi w dwóch różnych systemach.

 
Nasi partnerzy
Strony powiązane
Słowa kluczowe