Kontakt Kontakt
Praca zdalna Praca zdalna
Rozwiązania własne Rozwiązania
Usługi Usługi
Oprogramowanie Programy

linia

Współpraca producenta oprogramowania drEryk ze Społecznym Krajowym Sztabem Ratownictwa zaowocowała rozszerzeniem działalności Sektora Medycznego firmy Ericpol o promowanie specjalnych systemów alarmowych. „Linia Życia” jest systemem zapewniającym pomoc w sytuacjach zagrożenia przez całą dobę, opartym o łącza telefoniczne.

„Linia Życia” jest systemem zapewniającym pomoc w sytuacjach zagrożenia przez całą dobę, opartym o łącza telefoniczne. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, umożliwia natychmiastowe wezwanie odpowiednich służb w sytuacji napadu, pożaru lub zawału serca. „Linia Życia” pozwala na zwiększenie bezpieczeństwa poprzez ułatwienie wezwania pomocy medycznej dostępnej 24h/dobę w szybki i łatwy sposób.

W sytuacjach zagrożenia często jesteśmy zmuszeni do wezwania karetki Pogotowia Ratunkowego. Zgłoszenie wiąże się z obowiązkiem podania:

  • Liczby osób poszkodowanych i informacji o ich stanie zdrowia
  • Rodzaju i miejscu zdarzenia
  • Danych osoby poszkodowanej oraz osoby dzwoniącej

W codziennym życiu, szczególnie wśród osób starszych i samotnych, mogą zdarzyć się sytuacje, gdy zabraknie sił, aby wybrać numeru alarmowy 999 i podać wyżej przytoczone informacje. Mając przy sobie mały breloczek „Linia życia” jedyną czynnością, jaką musimy wykonać jest naciśnięcie przycisku. Pomoc będzie wezwana natychmiast, a wskazane wcześniej osoby zostaną bezzwłocznie powiadomione. Dzięki „Linii życia” skracamy czas wezwania, przez co zwiększają się szybkość oraz szanse powodzenia akcji.

Nasi partnerzy
Strony powiązane
Słowa kluczowe