Kontakt Kontakt
Praca zdalna Praca zdalna
Rozwiązania własne Rozwiązania
Usługi Usługi
Oprogramowanie Programy
Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my. 

Dlatego właśnie powstała grupa hsoft.pl zrzeszająca firmy specjalizujące się w usługach księgowych, prawnych oraz w sprzedaży oprogramowania do zarządzania firmą.

Trochę o firmie Impex Consulting Spółka z o.o.

Firma istnieje na rynku od 10 lat. Impex Consulting Spółka z o.o. świadczy usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych, dla firm o różnorodnym profilu działalności, zarówno z polskim jak i zagranicznym kapitałem, posiadających różnorodne formy prawne.

Firma istnieje na rynku od 2001 roku. Przez ten czas dla powiększającego się grona swoich Klientów świadczy szeroko pojęte usługi tłumaczeniowe obejmujące tłumaczenia zwykłe, przysięgłe a także symultaniczne i konsekutywne.
Specjalizuje się w języku czeskim tym niemniej dzięki współpracy z szerokim gronem doświadczonych tłumaczy w naszej ofercie znajdują się tłumaczenia wszystkich języków europejskich.

Firma Hard-Soft relacje z Klientami opiera na zasadzie partnerstwa chcąc, aby realizowane projekty aktywnie wspierały wszechstronny rozwój Klientów. Oferowane przez Hard-Soft standardy usług pomocy technicznej zapewnią Klientom wyjątkowy poziom bezpieczeństwa oraz pozwolą w pełni wykorzystać bogate możliwości aplikacji tworzących Systemy SYMFONIA oraz System FORTE.

Nasi partnerzy
Strony powiązane
Słowa kluczowe